Preskočiť na obsah

O nás

ME.EAT BISTRO

Sme milovníci dobrého jedla. Pretože niet úprimnejšej lásky, ako lásky k jedlu. S kompromismi sa ale veľmi nekamarátime. V čom? Hlavne v používaní surovín, ktoré musia byť lokálne a kvalitné. Na tom si budeme vždy zakladať. Olivový olej musí byť z olív, mäso na burgre z lokálneho chovu a žemle ku grilovaným rebrám ručne vymiesené. Veríme, že v gastronómii sa zručnosti a skúsenosti majú posúvať. Zbierali sme ich dlhé roky v rôznych častiach sveta na rozličných pozíciách. Kam by sme ich chceli posunúť? Na váš tanier. Aby ste vďaka Me Eat Bistro mali z jedla prvotriedny zážitok.

Plníme si sen o gastronomickej prevázdke, kde sa jedlo pripravuje s radostou a láskou. Bez kompromisov a s jediným cieľom. Aby chutilo na každom tanieri, na ktorý sa dostane. Aj na tom vašom!

"Šťastie sa za peniaze kúpiť nedá, ale môžete si kúpiť odo mňa burger a to je vlastne to isté. 😀 Teraz vážne. Rád varím tradičné jedlá, ale zároveň veľmi rád experimentujem, skúšam nové kombinácie chutí. Me.Eat Bistro je veľký kus mňa."
Vít "Bubuš" Slezák
chef & co-owner
"Vždy som chcel vlastniť reštauráciu a ponúkať skvelé jedlo, výborné služby a vytvárať vám množstvo dôvodov, aby ste sa ku nám stále radi vracali. A myslím, že sa nám to s Bubušom darí."
Robert Komár
manager & co-owner

Partneri

Našou prioritou je vaša maximálna spokojnosť a dokonalý gastronomický zážitok. Na to, aby sme to dosiahli, spojili sme sa s niekoľkými dodávateľmi, ktorých s hrdosťou nazývame našimi partnermi. Či už sú to lokálni dodávatelia mäsa, vajec a zeleniny, alebo slobodný pivovar Bradáč a Royal Crown Cola z produktovej rady Kofola. 

Formálne údaje

Prevádzkovateľom reštaurácie ME.EAT Bistro je obchodná spoločnosť
MARTIVA s.r.o., so sídlom Račianska 88/B, 831 02 Bratislava – Nové mesto, IČO 50 788 159,
zapísaná OR OS Bratislava I, odd: Sro, vložka č. 118509/B