Preskočiť na obsah

Objednávky / rezervácie / informácie

+421 917 367 347

info@me-eat-bistro.sk

Prevádzka

Cikkerova 1, Bratislava - Karlova Ves

Me.Eat Bistro nájdete veľmi jednoducho. Nachádza sa oproti “dolnému” TESCO Expressu, hneď vedľa OC Terno nákupného centra. Parkovanie auta je dostupné priamo pred prevádzkou alebo zdarma, event. za poplatok v parkovacom dome nákupného centra. V bezprostrednej blízkosti – pár minút chôdze – sa nachádzajú zastávky “Matejkova” a “Tománkova” autobusovej linky 32, N33 a trolejbusovej linky 33.

Otváracie hodiny

PONDELOK – ŠTVRTOK / 10:00 – 22:00
PIATOK – SOBOTA / 10:00 – 23:00
NEDEĽA / 10:00 – 22:00

Priestory

Me.Eat Bistro disponuje vnútornými a (počas sezóny) vonkajšími priestormi. Vnútorné priestory sa nachádzajú na dvoch podlažiach, preto je v priestore možné, v prípade firemných akcií alebo rodinných osláv, uzavrieť spoločnosť. Kapacita interiéru je viac ako 30 miest. Vonkajšia terasa má kapacitu viac ako 20 miest.

  • Pozor! Vzhľadom k udalostiam uplynulého obdobia môže byť využívanie vnútorných a vonkajších priestorov zakázané alebo obmedzené, na základe aktuálne platných opatrení a nariadení.

Rozvoz

Karlova Ves a Dlhé diely zdarma!

Vlastnými kapacitami zabezpečujeme rozvoz jedla a nápojov po celej Bratislave. Poplatok za donášku je účtovaný podľa aktuálne platného cenníka a jeho výška sa môže líšiť podľa jednotlivých mestských častí. Rozvoz do Karlovej Ves a Dlhých dielov je samozrejme zdarma. Objednávky prijímame najneskôr 30 minút pred ukončením otváracích hodín.

Sociálne siete

Vždy aktuálne informácie, akcie, ponuku či fotografie nájdete na sociálnych sieťach. Budeme radi, keď budete našimi fanúšikmi.

Friendly Restaurant

Me.Eat Bistro rešpektuje aj vašich domácich miláčikov, preto môžete naše priestory navštíviť aj s nimi. Vnútorné priestory reštaurácie sú nefajčiarske, ale tolerantné k užívateľom IQOS.